برج ایفل با اعتراض کارکنانش تعطیل شد!

به گزارش خبرگزاری ارک، به نقل از بی‌بی‌سی: شرکت مدیر ایفل در بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز ایفل را باز نمی‌کند چون کارکنان آن نگران افزایش جیب‌بری و خلافکاری در محوطه برج هستند.

برج ۱۲۶ ساله ایفل از پربیننده‌ترین جاذبه‌های توریستی فرانسه است که در طول سال حدود ۱۰ میلیون بازدیدکننده دارد.

کارکنان برج می‌گویند خواهان تضمین رسمی از سوی مدیریت برای اجرای تدابیر موثری هستند که به فعالیت خلافکاران و قربانی‌شدن گردشگران پایان دهد.

شرکت مدیر ایفل می‌گوید که برای بازگشایی برج در حال همکاری نزدیک با پلیس است.

در سال ۲۰۱۳ هم در اعتصابی مشابه، کارکنان موزه لوور پاریس در اعتراض به فعالیت جیب‌برها در سالن‌های موزه از حاضر شدن بر سر کارشان خودداری کردند.

گردشگران آسیایی و به خصوص چینی‌ها از اهداف اصلی جیب‌برها و خلافکاران در مراکز توریستی پاریس هستند.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.