باغچه‌هایی افسانه‌ای از وسایل قدیمی

آیا برخی از وسایل خانه شما قدیمی شده و بدون استفاده مانده اند؟ این ویژگی ها دلیل بر غیرمفید بودن این وسایل نیست. به یاد داشته باشید که از همین وسایل قدیمی می توانید به نحوی زیبا و کاربردی استفاده کنید.

وسایل قدیمی با بازیافت می توانند حیاتی دوباره به باغچه هر خانه ای بدهند. طراحی باغچه که کاری بسیار سرگرم کننده است، به شما اجازه می دهد با استفاده از خلاقیت مکانی دلنشین و رویایی برای خود فراهم کنید.

در این مطلب تصاویری را مشاهده خواهید کرد که در هر کدام از آن ها از وسایل قدیمی به طور خلاقانه ای در طراحی باغچه ها استفاده شده است.

 recycled-furniture-fairytale-garden-2__700

recycled-furniture-fairytale-garden-3__700

recycled-furniture-fairytale-garden-4__700

recycled-furniture-garden-1__700

recycled-furniture-garden-2__700

recycled-furniture-garden-4__700

recycled-furniture-garden-7__700

recycled-furniture-garden-12__700

recycled-furniture-garden-20__700

recycled-furniture-garden-23__700

recycled-furniture-garden-24__700

recycled-furniture-garden-27__700

XX-Recycled-Furniture-That-Turns-Your-Garden-Into-A-Magical-Land1__700

recycled-furniture-garden-5__700

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.