این نمایشگاه با همکاری انجمن تصویرگران و باغ موزۀ قصر برگزار خواهدشد و قرار است در کنار نمایش آثار بولونیا ۲۰۱۵، آثار تصویرگری راجر ملو- برنده جایزه هانس کریستین اندرسن ۲۰۱۴- نیز به نمایش درآید.
همچنین نمایش آثار تصویرگران ایرانی که طی ۱۰ سال گذشته به نمایشگاه بلونیا راه پیدا کرده اند و کتاب های ایرانی برندۀ جایزۀ نمایشگاه کتاب کودک بولونیا (از ابتدا تاکنون) از دیگر بخش های این نمایشگاه خواهدبود.
از آنجایی که غرفۀ ایران در نمایشگاه بلونیای امسال توسط انجمن تصویرگران به نمایندگی از سه تشکل غیر دولتی ادبیات کودک شامل انجمن نویسندگان کتاب کودک، انجمن ناشران و انجمن تصویرگران و با همکاری موسسۀ نمایشگاههای فرهنگی ایران برنامهریزی و برپا شد و با استقبال خوب ناشران و بازدیدکنندگان نیز همراه بوده است، این نمایشگاه به پیشنهاد و دعوت علی بوذری، مدیر غرفۀ ایران در نمایشگاه کتاب بلونیا ۲۰۱۵، به ایران  و باغ موزه قصر آمده است.
تهران – بلونیا ۲۰۱۵، روز جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت ۱۷ با حضور هیئت مدیرۀ انجمن تصویرگران و “روبرتاکینی”، رئیس نمایشگاه کتاب کودک بلونیا، در نگارخانۀ  هنر در باغ موزۀ قصر، واقع در انتهای خیابان شهید مطهری، بعداز تقاطع خیابان دکتر شریعتی، میدان پلیس آغاز می شود و علاقه مندان می توانند تا ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۹ تا ۱۹ از این نمایشگاه بازدید کنند.
جشنواره بلونیا
دسته بندی ها : اخبار گردشگری

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.