آکواریوم یخی ژاپن

 آکواریوم یخی یکی از مکان های اعجاب انگیز ژاپن است که به جاذبه ای محبوب برای گردشگران و کودکان تبدیل شده است. این آکواریومی که از دیگر آکواریوم ها بسیار متفاوت است، “کوری نو سوی زو کوکان” نام دارد.

آکواریوم یخی در سال ۲۰۰۲ در شهر کسوناما در شمال ژاپن افتتاح شد. آکواریوم یخی ژاپن ۴۵۰ گونه‌ی مختلف از موجودات دریایی را در خود جا داده است. این آکواریوم با ستون های یخی بزرگ و نورهای آبی تزئین شده است.

این آکواریوم با تمام زیبایی خود نمی تواند بازدیدکنندگان را بیش از چند دقیقه در داخل نگه دارد، زیرا دمای آکواریوم معمولا -۲۰ درجه است. به همین دلیل لباس های مخصوص و گرمی برای بازدیدکنندگان تدارک دیده شده است. بدون این لباس ها بازدیدکنندگان در کمتر از پنج دقیقه احساس یخ زدگی می کنند.

در ادامه می توانید تصاویری جالب و دیدنی را از این آکواریوم یخی مشاهده کنید.

 آکواریوم یخی ژاپن (2)

آکواریوم یخی ژاپن (5)

آکواریوم یخی ژاپن (6)

آکواریوم یخی ژاپن (7)

آکواریوم یخی ژاپن (9)

آکواریوم یخی ژاپن (1)

آکواریوم یخی ژاپن

آکواریوم یخی ژاپن (8)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. خیلی قشنگ بود
    ممنون..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.