سورتمه و تله کابین تبریز آماده ارائه خدمات نوروزی

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز با آماده سازی تله کابین تبریز و مرکز سورتمه سواری آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است.

رضا خلیلی در جلسه ستاد هماهنگی سفر نوروز ۹۴ در خانه حیدرزاده افزود: پیاده راه ها یکی از اولویت شهرداری تبریز است و مردم از این طرح بسیار استقبال می کنند و شهرداری تبریز نیز برای برآوردن نیازهای مردم پیاده راه موزه قاجار به مقبره الشعرا و پیاده راه مقصودیه را راه اندازی کرده است که در این مکان ها عرضه ی صنایع دستی اتفاق خواهد افتاد.

وی همچنین گقت: با توجه به تقارن ایام فاظمیه (س) و عید نوروز نمایشگاه بزرگ فاطمی عطر یاس برگزار می شود و سایر برنامه های نوروزانه از ۵ فروردین آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت بازار تبریز برای گردشگران نوروزی گفت: بسته بودن مغازه های بازار تبریز باعث می شود تا پتانسیل بازار و همچنیین اهمیت اجتماعی بازار را نتوانیم به گردشگران به خوبی نشان دهیم از این روز از استاندار آذربایجان شرقی میخواهم که مساعدت های لازم را برای رفع این مشکل انجام دهند

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.