سفر به وان با چاشنی آبشار مرادیه

آبشار مرادیه واقع در جاده وان-دوغوبیازیت، یکی از پدیده‌های زیبای طبیعت است که گردشگران و طبیعت‌گردان زیادی را به سوی خود جذب می‌کند.

این آبشار دیدنی در سمت غربی جاده اصلی دوغوبیازیت، در ۲۰ کیلومتری تقاطع جاده تاتوان قرار دارد. مطمئن باشید مسیری که در این سفر پیش رو دارید مناظر وصف‌ناپذیری از جمله دریاچه وان و کوه سوفان به همراه مراتع سرسبز را برای شما ارائه خواهد داد.

خالی از لطف نیست اگر به این نکته نیز اشاره کنیم که امکانات رفاهی در این منطقه فراهم است.  آبشار بسیار بزرگ آن معمولا در فصل زمستان یخ می‌زند. به همین دلیل این آبشار هم در تابستان و هم در زمستان بسیار دیدنی است. در نزدیکی این آبشار، یک منطقه جنگلی کوچکی وجود دارد که در طول تابستان همچون یک سایه بان عمل می‌کند.

آبشار مرادیه (1)

آبشار مرادیه (2)

آبشار مرادیه (3)

آبشار مرادیه (4)

آبشار مرادیه (5)

آبشار مرادیه (6)

آبشار مرادیه (7)

آبشار مرادیه (8)

آبشار مرادیه (9)

آبشار مرادیه (10)

آبشار مرادیه (11)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.