هر سفری در کنار تمام خوشی‌ها هر از گاهی روی دیگر خود را نشان می‌دهد و دقیقا این زمانیست که ما به یک راهنمای مناسب برای حل مشکلاتمان نیاز داریم.

شاید یک زمین خوردن کوچک دردسری بزرگ به همراه داشته باشد؛ در این مواقع سریع به نقشه مراجعه کنید و نزدیکترین بیمارستان را پیدا کرده و با در دسترس‌ترین وسیله نقلیه، خود را به اورژانس برسانید. و اگر مشکل فراتر از آن است که خودتان دست به‌کار شوید  و با ۱۱۵ تماس بگیرید و کار را به کاردان بسپارید.

ممکن است حلال مشکل شما دارویی کوچک باشد که در بساطتان پیدا نمی‌شود. در این مواقع شما نیازمند داروخانه هستید. خوشبختانه در شهر تبریز تقریبا تمام محلات داروخانه شبانه‌روزی دارند اما اگر نتوانستید داروی مورد‌ نظرتان یا داروخانه محلی را پیدا کنید، خیابان ۱۷ شهریور را به شما توصیه می‌کنیم، به نقشه نگاه کنید، اگر خیلی دور نیستید خودتان را به این خیابان برسانید که حتما داروخانه‌های شبانه‌روزی آن در ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به مسافران خواهند بود. با این حال توصیه ما به شما این است که در هر صورت از خود درمانی بپرهیزید چون در برخی موارد آثار جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

32801_orig

مشکلات جسمی از یک طرف و خراب شدن ماشین یا تصادفات ناگهانی از طرف دیگر خوشی‌های سفر را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند که ممکن است خاطره‌ای بد از شهر مقصد در ذهنتان برجای بگذارد.

اگر خودروتان دچار مشکل شد خونسردی خودتان را حفظ کنید، اگر تجربه یا آگاهی لازم برای تعمیر خودرو در محل را ندارید و خودرویتان در وضعیتی است که نیاز به یدک شدن ندارد، نقشه را بدست بگیرید و محلی را که در آن قرار دارید را جستجو کنید. سپس خیابان امامیه و یا دانشگاه پیام نور را پیدا کرده و علامت‌گذاری کنید. حال ورودی شهر از سمت تهران و پل کابلی را پیدا کرده علامت‌گذاری کنید با تعیین مسافت تقریبی بهترین محل را برای تعمیر خودرو خود انتخاب کنید. شما در این دو منطقه به راحتی می‌توانید صافکاری، مکانیکی، آهنگری، باطری‌سازی و هر چیز مربوط به خودرو را پیدا کرده و تمام مشکلات خودرو خود را حل کنید. البته خالی از لطف نیست که به تنوع مدل‌های ماشین شهر تبریز و تبهر تعمیرکارهای آن به دلیل وجود خودروهای مدرن دنیا در این شهر اشاره کرد. پس نترسید و با خیالی آسوده خودرو خودتان را به استادکاران تبریزی بسپارید.

3-1-1392-IMAGE634996379987296711

در برخی موارد خودرو شما حرکت نمی‌کند که توصیه می کنیم با شماره‌های زیر تماس گرفته و از امداد خودرو ها کمک بگیرید.

امداد خودرو ایران ۰۹۶۴۴۰

امداد خودرو سایپا ۰۹۶۵۵۰

15-12-1391-IMAGE634980950159540620

اگر با دزدگیر خودروتان یا سیستم پخش و یا صندلی‌ها و لاستیک آن به مشکل برخوردید شما را به چایکنار یا خیابان قطران راهنمایی خواهند کرد که بسته به مسیرتان به راحتی در دسترس خواهند بود.

هدف ما راهنمایی شما و جلب رضایت شماست. شهر تبریز شهر زیبایی‌ها، تاریخ و فرهنگ است، ذهن و دلی پر از خاطره‌های شیرین از این شهر برای شما آرزو داریم .

 

دسته بندی ها : تبریزگردی, درباره تبریز

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.