پیش فروش بلیت سفرهای دریایی والفجر از ۱۷ اسفند آغاز می‌شود

«ابراهیم عزیزآبادی»، اظهار کرد: «کشتی های مسافری ناوگان کشتیرانی والفجر در تعطیلات نوروزی در مسیرهای بندرعباس- شارجه، بندرلنگه –کیش، خرمشهر- کویت، خرمشهر- بصره به صورت رفت و برگشت فعالیت خواهند کرد.»

وی افزود: «این سفرها با استفاده از کشتی‌های مدرن این شرکت از۲۸ اسفندماه سال جاری آغاز و تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۴ ادامه پیدا خواهد کرد.»

به گفته وی، مسافران علاقه مند سفر از طریق بندرلنگه به کیش می‌توانند در صورت تمایل با استفاده از خودروی شخصی خود که با کشتی‌های کشتیرانی والفجر حمل خواهد شد به این جزیره سفر کنند.

عزیزآبادی با بیان این‌که تورهای دریایی نیز در ایام نوروز در شهر خرمشهر جهت جابه جایی مسافران دایر خواهد بود، تصریح کرد: «پیش‌فروش بلیط های نوروزی از یکشنبه ۱۷ اسفند ماه در مرکز فروش بلیط های کشتیرانی والفجر در تهران و نمایندگی‌های فروش بلیت این شرکت در بندرعباس، بوشهر، خرمشهر، بندرلنگه آغاز می شود.»

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.