هتل کنستانس هالاولی، اقامتگاهی رویایی در مالدیو

هتل کنستانس هالاولی یکی از زیباترین و لوکس ترین هتل های جهان محسوب می شود. این هتل دارای ویلاهای بزرگ با استخرهای خصوصی، امکانات کامل آبگرم و غواصی و ۳ فضای غذاخوری و زمین تنیس می باشد.

کف ویلاها از جنس چوب است و همگی از اثاثیه ی با کیفیتی برخوردارند . ویلاهای باز چشم اندازی از فضاهای سبز اطراف و یا تالاب دارند و هر ویلا مجهز به امکانات رفاهی مانند یک تلویزیون صفحه تخت ، محل نگهداری آی پاد و اینترنت Wi-Fi رایگان است.

هتل کنستانس هالاولی به میزان ۳۵ دقیقه پرواز و ۷۵ دقیقه رانندگی از فرودگاه ماله Male فاصله دارد و سرویس حمل و نقل فرودگاهی نیز در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت.

برای استراحت ، مهمانان می توانند از یک ماساژ عالی در مرکز آبگرم بهره ببرند و یا به ماهیگیری و غواصی بروند. تمرینات منظم ورزشی را می توان در مرکز تناسب اندام مجهز هتل در اختیار داشت.

رستوران جهاز Jahaz غذاهای بین المللی سرو می کند و برای صبحانه و شام در دسترس است. دیگر امکانات غذاخوری شامل غذاهای دریایی تازه در رستوران میرو Meeru و غذاهای آسیایی در رستوران جینگ Jing می باشد.

هتل ک (1) هتل (2) هتل (4) هتل (5) هتل (6) هتل (7) هتل (8) هتل (10)هتل (9) هتل (11) هتل (12) هتل (13) هتل (14) هتل (15) هتل (16) هتل (17) هتل (18) هتل (19) هتل (20) هتل (21) هتل کنستانس هالاولی (22) هتل کنستانس هالاولی (23) هتل کنستانس هالاولی (24) هتل (26)هتل (25) هتل (27) هتل کنستانس هالاولی (28) هتل کنستانس هالاولی (29) هتل کنستانس هالاولی (30) هتل کنستانس هالاولی (31) هتل (32) هتل (33) هتل (34) هتل (35)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.