یک موسسه بین‌المللی که خدمات ویژه سفرهای خانوادگی درسطح جهان عرضه می‌کند، محبوبترین مقصدهای سفرهای سالم خانوادگی که علایق همه گروه‌های سنی را دربر بگیرد، اعلام کرد.

موسسه “سفر بین‌الملل” نخستین شرکت سفرهای ماجراجویانه که درزمینه طراحی و ارائه خدمات مسافرت خانوادگی خدمات تخصصی ارائه می‌دهد، برای سال ۲۰۱۵ ده مقصد برتر سفرهای خانوادگی را اعلام کرد.
طبق همین گزارش بیشترین علاقه به مقصدهای خانوادگی تا کنون به کاستاریکا، پرو، پاناما،چین و ژاپن نشان داده شده که درردیف ۵ مقصد برتر برای سفرهای خانوادگی بوده‌اند . این ۵ مقصد، مورد علاقه گردشگرانی قرار گرفته است که به صورت خانوادگی وبا طیف متنوعی از گروه سنی به سفرمی‌روند.
“رابین وبر پولکا” مدیر این موسسه می گوید:«کشورهایی که به عنوان مقصدهای برتر سفرهای خانوادگی ازسوی مشتریان مورد توجه قرار گرفته‌اند عمدتا کشورها یا مقصدهایی هستند که با ارائه فرهنگ سالم و حیات وحش وطبیعت جذاب و متنوع و رنگارنگ، توجه گردشگران را بخود جلب کرده وبا تبلیغات کافی و به جا امکان یا وعده کسب تجربه‌هایی جالب را به نحوی که برای همه افراد از هرگروه سنی مناسب باشد، به مخاطبان می‌دهند.»
کشورهای تایلند، تانزانیا، افریقای جنوبی، جزایر گالاپاگوس در اکوادور و اندونزی نیز به ترتیب در ردیف‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
مطالعات انجام شده براساس نظر وعلاقه مشتریان این شرکت سفرهای خانوادگی که درسطح بین‌المللی و تقریبا برای تمام کشورهای جهان خدمات گردشگری خانوادگی عرضه می‌کند، استوار بوده است.

 

به گزارش رویترز ارزش جهانی و مالی گردشگری خانواده در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۴۰ میلیار ددلار برآورد شده است. این ارقام به بیش از ۱۸۰ میلیارد دلار تا سال ۲۰۱۸ افزایش می یابد که با نرخ رشد ۴٫۷۹ درصد سالانه تا سال ۲۰۲۰ همراه است.

 

سفرهای خانواده محور ۱۲٫۵ درصد از کل بازار ۱٫۰۷ تریلیارد دلاری گردشگری جهان را دربر می‌گیرد. این سبک از گردشگری در بازار سفرکشورهای عربی نیز در سال ۲۰۱۵به عنوان موضوع محوری  اعلام شده که از ۴ تا ۷ ماه مه ۲۰۱۵در سالن همایش‌های بین‌المللی دبی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

دسته بندی ها : دانستنی های سفر

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.