قرارداد مشارکت برای اجرای آزادراه تبریز ـ مرند ـ بازرگان

هیأت وزیران به وزارت راه و شهرسازی اجازه داد برای اجرای آزادراه تبریز – مرند – بازرگان به طول حدود ۲۵۳ کیلومتر، شامل طراحی، مطالعات، احداث آزادراه و تأسیسات جانبی خاص و نگهداری و بهره‌برداری از آن نسبت به انعقاد قرارداد مشارکت با شرکت احداث، نگهداری و بهره‌برداری آزادراه یاد شده با رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی اقدام کنند.

هیأت دولت روز یکشنبه به ریاست رییس‌ جمهوری تشکیل جلسه داد و در این جلسه با تصویب دولت، مبلغ ۱۹۳ میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی بخش‌های خسارت دیده ناشی از سیل و زلزله در استان کهکیلویه و بویر احمد و نیز مبلغ ۳۹۰میلیارد و یکصد میلیون ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به آسیب‌دیدگان ناشی از سیل و زلزله استان یاد شده در مناطق روستایی و شهری به منظور بازسازی واحدهای مسکونی اختصاص یافت.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.