غواصی کنار میلیون ها عروس دریایی

احتمالا نام این جزایر زیبا را کمتر شنیده باشید، پالائو کشوری جزیره ای در اقیانوس آرام واقع در ۸۰۰ کیلومتری شرق فیلیپین است. این کشور از صد جزیره بزرگ و کوچک تشکیل یافته و بخشی از “مجمع الجزایر کارولین” است. آب های گرمسیری این کشور سبب شده طبیعت زیر دریای آن زیبا و متنوع باشد و به همین دلیل از این کشور با نام بهشت غواصان یاد می کنند.

دریاچه عروس های دریایی در مجمع الجزایر پالائو یکی از جالبترین نقاط جهان برای جانور شناسان است. این دریاچه ۱۲ هزار سال قبل شکل گرفته است. طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که در این دریاچه بیش از ۲ میلیون عروس دریایی زندگی میکنند. به همین علت نام این دریاچه را دریاچه عروس های دریایی گذاشته اند. غواصی در این دریاچه بین میلیون ها عروس دریایی یکی از تفریحات جالب این منطقه است و سالانه میلیون ها گردشگر علاقمند را به این منطقه جذب می کند.

1158197767

Palau-JelleyfishLake-Daira__M0013475

1050687080-takmehr_ir

download

Jellyfish_Lake  lakes-palau-island

Palau_Jellyfish_Lake

نگین متین

من نگین متین اقدم عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر و دارای مدرک کارشناسی ارشد اکوتوریسم و کارشناسی مدیریت جهانگردی از دانشگاه تبریز هستم. عاشق سفر و طبیعت هستم به همین دلیل علاقه داشتم رشته‌ام و کارم هم مرتبط با سفر باشه و عمده فعالیت‌هام در زمینه گردشگری هست. اولین فعالیت گردشگری‌ام رو در سال 92 با تولید محتوای گردشگری در ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک شروع کردم و بعدها فعالیت‌ام رو در وب سایت تخصصی گردشگری ارک توریسم، نشریه گردشگری کوله پشتی، اجرای رویدادهای گردشگری و پروژه‌ی یک دقیقه با تبریز ادامه دادم و راهنمای رسمی سازمان میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی هستم. کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم از سال 93 راه اندازی شد و من به تولید محتوای گردشگری به زبان‌های فارسی، ترکی استانبولی و انگلیسی در این وب سایت 5زبانه می‌پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.