خوشمزه ترین و اشتهاآورترین اتاق های شکلاتی

تانیا شولتز، یک هنرمند استرالیایی، آثار خیره کننده ای را از شکلات ها و آب نبات ها پدید آورده است. شما با دیدن این آثار احساس می کنید که به سرزمین شکلاتی سفر کرده اید و می توانید کل این مکان خوشمزه را بخورید.

تانیا از شکلات، آب نبات، اسباب بازی ها و سایر مواد رنگارنگ استفاده کرده و این آثار هنری را پدید آورده است.

اتاق های شکلاتی (1) اتاق های شکلاتی (4) اتاق های شکلاتی (5) اتاق های شکلاتیاتاق های شکلاتی (8) اتاق های شکلاتی (9) اتاق های شکلاتی (10) اتاق های شکلاتی (11) اتاق های شکلاتی (2) اتاق های شکلاتی (7)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

3 Comments

  1. matlab khubi bud

  2. مطلب جالبی بود

  3. عالی بود مرسییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.