ثبت تصاویر زیبایی از یک پلنگ ایرانی در تاریکی شب

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: به دنبال دریافت گزارشی از مردم محلی و چوپانان شهرستان دره شهر در استان ایلام مبنی بر مشاهده یک پلنگ در مناطق آزاد این شهرستان، گروهی از کارشناسان و محیط بانان این استان جهت بررسی موضوع عازم محدوده مذکور شدند.

رئیس اداره نظارت و پایش حفاظت محیط زیست ایلام در این باره گفت: کارشناسان و محیط بانان پس از بررسی محدوده مورد نظر و شناسایی مکان های احتمالی تردد و حضور پلنگ نسبت به نصب دوربین تله ای اقدام نمودند.

حسن جهانی اظهار داشت: پس از گذشت مدتی در روزهای ابتدایی ماه جاری یکی از دوربین ها تصاویر زیبایی را از یک پلنگ ایرانی در تاریکی شب به ثبت رساند.

پیش از این در دیماه سال جاری نیز دوربین های تله ای تصویری از یک پلنگ را در بخش دیگری از شهرستان دره شهر به ثبت رساندند.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.