تجربه ی پیاده روی هیجان انگیز در کوه های تیانمن

این سازه شگفت انگیز در کوه های تیانمن(Tianmen) در شمال غربی استان هونان چین و در پارک بین المللی چین واقع شده و تجربه ای منحصر به فرد را برای گردشگران فراهم آورد است، که با پیاده روی در آن می توانند هم مناظر طبیعی و بسیار زیبا را ببینید و هم در ابرها قدم بزنید.

این پیاده روی شیشه ای با طول ۶۰ متر و عرض ۹۱ سانتی متر در ارتفاع ۱۴۳۰ متر بالاتر از سطح زمین قرار دارد که روی ریل های مخصوصی واقع شده است .

شیشه های کف این پپاده روی بسیار باریک و ترسناک ، فقط ۶ سانتی متر ضخامت دارند و فاصله با مرگ همین ۶ سانتی متر است. پیاده روی در این راه دل و جرات زیادی می خواهد زیرا بسیار ترسناک و دلهره آور است. اگر عاشق هیجان و ماجراجویی هستید پیاده روی روی این شیشه های ۶سانتی را برایتان پیشنهاد می کنیم. در ضمن از منظره و چشم انداز ۳۶۰ درجه آن بالا نیز غافل نشوید.

73

454

dqnfzf03gjdqp2t5qpm

mg3c26ztugpoqucg4w99

yx32z5h3u8xvcwpyvy

پل شیشه ای (1)

نگین متین

من نگین متین اقدم عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر و دارای مدرک کارشناسی ارشد اکوتوریسم و کارشناسی مدیریت جهانگردی از دانشگاه تبریز هستم. عاشق سفر و طبیعت هستم به همین دلیل علاقه داشتم رشته‌ام و کارم هم مرتبط با سفر باشه و عمده فعالیت‌هام در زمینه گردشگری هست. اولین فعالیت گردشگری‌ام رو در سال 92 با تولید محتوای گردشگری در ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک شروع کردم و بعدها فعالیت‌ام رو در وب سایت تخصصی گردشگری ارک توریسم، نشریه گردشگری کوله پشتی، اجرای رویدادهای گردشگری و پروژه‌ی یک دقیقه با تبریز ادامه دادم و راهنمای رسمی سازمان میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی هستم. کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم از سال 93 راه اندازی شد و من به تولید محتوای گردشگری به زبان‌های فارسی، ترکی استانبولی و انگلیسی در این وب سایت 5زبانه می‌پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.