تبریز نظر تورهای گردشگری فرانسوی را جلب کرده است

این جمع برای آشنائی با پتانسیل های گردشگری شهر تبریز و استان، سوق دادن گردشگران فرانسوی به تبریز، استان و ایران و نیز برقراری تورهای گردشگری از فرانسه به تبریز و استان در آذربایجان شرقی حضور یافته اند.
هئیت مدیران عامل آژانس های گردشگری فرانسه در آخرین روز مسافرت به آذربایجان شرقی با شهردار کلانشهر تبریز دیدار کردند.
در نشستی که به همین منظور مابین شهردار کلانشهر تبریز و این هئیت در عمارت ساعت شهرداری تبریز برگزار شد مدیران عامل آژانس های گردشگری فرانسه بر برقرای تورهای گردشگری سه روزه به تبریز تاکید کردند.
هئیت گردشگری فرانسوی، چشم اندازهای طبیعی، سابقه تاریخی و آثار تاریخی متعدد شهر و و همچنین وجود نسبی زیرساخت های مورد نظر برای گردشگری را از ویژگی هایی دانستند که زمینه لازم برای توسعه و تقویت برقراری تورهای گردشگری از فرانسه به تبریز را دوچندان می نماید.
در حال حاضر تورهای گردشگری از کشور فرانسه به شهرهای اصفهان و شیراز برقرار می باشد و علی رغم وجود دهها و صدها مکان تاریخی و باستانی در آذربایجان شرقی و تبریز از یک سو و همچنین موقعیت بکر و فوق العاده این منطقه از نظر گردشگری هنوز برنامه مدونی برای جذب گردشگران خارجی به این منطقه از کشورمان صورت نگرفته است.
جامعه تورگردانان فرانسه با همکاری شرکت فلامینگو پرواز برای بررسی پتانسیل های گردشگری و سیاحتی تبریز و آذربایجان شرقی از یک هفته پیش در استان آذربایجان شرقی حضور دارند.
گفتنی است تور یک هفته ای آموزشی و آشنایی تورگردانان با مزیت های گردشگری آذربایجان شرقی برگزار شد و در این بازدید هئیت بازدید کننده از کندوان، مراغه ، عجب شیر، اردبیل، منطقه آزاد ارس، مرند و تبریز بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.