بودن بخشی از آثار هنری را در موزه ۳بعدی فیلیپین تجربه کنید!

اکثر موزه ها به بازدیدکنندگان خود اجازه نمی دهند که از آثار موجود در آن ها عکس برداری کنند. اما این قانون در موزه هنری موجود در جزیره مانیل، فیلیپین دیده نمی شود. بازدیدکنندگان این موزه به تعامل با آثار هنری و ایجاد سرگرمی با آن ها علاقه دارند و هر چقدر که دوست داشته باشند می توانند در این مکان عکس بگیرند. نقاشی های موجود در موزه بدون حضور شما کامل نیستند، مگر اینکه شما نیز وارد صحنه شوید.

موزه ۳بعدی فیلیپین از نقاشی های منحصر به فردی تشکیل شده است که شما می توانید با دادن فیگورهای متفاوت در مقابل آن ها عکس های جالبی را تهیه کنید.

اگر قصد سفر به جزیره مانیل را داشته باشید، بازدید از موزه ۳بعدی فیلیپین، این موزه جذاب و دوست داشتنی را هرگز از دست ندهید.

در ادامه تصاویر جالبی را مشاهده خواهید کرد که توسط بازدیدکنندگان موزه ۳بعدی فیلیپین گرفته و منتشر شده است.

موزه سه بعدی فیلیپین (1)

موزه سه بعدی فیلیپین (2)

موزه سه بعدی فیلیپین (3)

موزه سه بعدی فیلیپین (4)

موزه سه بعدی فیلیپین (5)

موزه سه بعدی فیلیپین (6)

موزه سه بعدی فیلیپین (7)

موزه سه بعدی فیلیپین (8)

موزه سه بعدی فیلیپین (9)

موزه سه بعدی فیلیپین (10)

موزه سه بعدی فیلیپین (11)

موزه سه بعدی فیلیپین (12)


موزه سه بعدی فیلیپین (14)

موزه سه بعدی فیلیپین (16)

موزه سه بعدی فیلیپین (17)

موزه سه بعدی فیلیپین (18)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.