با دیدن طبیعت آبی، آرامش را به خود هدیه دهید

رنگ آبی بیش از هر رنگ دیگری در اطراف ما و محیط پیرامون ما وجود دارد. رنگی که متعلق به اقیانوس ها و دریاهاست، به قدری آرامش بخش است که حتی با دیدن عکس مناظر آبی نیز روح آدمی تازه می شود. علاوه بر انرژی مثبت اینگونه مناظر، زیبایی آن ها نیز چشم نواز و رویایی است.

طبق گفته روانشناسان، این رنگ اولین و مهمترین رنگ آرامش دهنده است. رنگی که آرامش فکری و جسمی ، اطمینان خاطر درونی و اعتماد به نفس را گسترش می دهد. رنگ درمانی، آبی را برای انگیزش سلامتی، تسکین درد و کاهش فشار خون به کار می برد.

در این مطلب عکس های مختلفی را از طبیعت آبی برای شما دوستداران طبیعت ارائه می دهیم.

طبیعت آبی (1) طبیعت آبی (10) طبیعت آبی (12) طبیعت آبی (14) طبیعت آبی (15) طبیعت آبی (16) طبیعت آبی (18) طبیعت آبی (19) طبیعت آبی (20) طبیعت آبی (9) طبیعت آبی (13) طبیعت آبی (17)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.