امواجی از جنس گرانیت در استرالیا

نام صخره مواج از فرم شکل این صخره گرفته شده است که همچون یک موج بزرگ اقیانوسی است که می خواهد هرچه جلوی رویش دارد را نابود کند.این صخره ی جالب در شرق شهر Hyden استرالیای غربی وجود دارد که از نظر علم زمین شناسی بسیار تعجب برانگیز است. این صخره ها بیشتر از جنس گرانیت هستند و هر کدام از این صخره ها چندین هکتار را پوشش می دهد و ارتفاع آن چیزی حدود ۱۵ متر است.

این مکان اهمیت فرهنگی زیادی برای اهالی آن منطقه دارد به طوری که هرسال یکبار جشنواره صخره مواج در آنجا برگزار می شود. در نزدیکی این صخره دو صخره دیدنی دیگر به نام های هیپوز یوآن و هامپز نیز وجود دارد.0.390342001298415611_taknaz_ir

0.874686001298415610_taknaz_ir

نگین متین

من نگین متین اقدم عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر و دارای مدرک کارشناسی ارشد اکوتوریسم و کارشناسی مدیریت جهانگردی از دانشگاه تبریز هستم. عاشق سفر و طبیعت هستم به همین دلیل علاقه داشتم رشته‌ام و کارم هم مرتبط با سفر باشه و عمده فعالیت‌هام در زمینه گردشگری هست. اولین فعالیت گردشگری‌ام رو در سال 92 با تولید محتوای گردشگری در ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک شروع کردم و بعدها فعالیت‌ام رو در وب سایت تخصصی گردشگری ارک توریسم، نشریه گردشگری کوله پشتی، اجرای رویدادهای گردشگری و پروژه‌ی یک دقیقه با تبریز ادامه دادم و راهنمای رسمی سازمان میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی هستم. کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم از سال 93 راه اندازی شد و من به تولید محتوای گردشگری به زبان‌های فارسی، ترکی استانبولی و انگلیسی در این وب سایت 5زبانه می‌پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.