آموزش کارکنان از شاخصه های مهم گردشگری در جهان است

سروبس خبری روزنامه ارک-سعید اوحدی در آیین افتتاح نخستین گروه هتل های بین المللی چهار و پنج ستاره فرودگاهی کشور، افزود: خوشبختانه با یک مدیریت صحیح امروز شاهد افتتاح یک هتل ماندگار در کشور هستیم که می تواند در توسعه گردشگری میهن اسلامی نقش مهمی ایفا کند.

وی با بیان اینکه هتل های چهار و پنج ستاره فرودگاهی کشور طی ۳٫۵ سال احداث شده است، گفت: این هتل با ۵۳۰ اتاق یکی از مدرن ترین هتل های کشور و منطقه است و امیدواریم این هتل بتواند به عنوان الگویی مهم در صنعت هتلداری کشور مطرح باشد.
در ادامه این مراسم رییس جامعه هتل داران ایران گفت: توسعه هتلداری براساس دانش روز و استانداردهای جهانی یکی از الزامات صنعت گردشگری است و هتل ها امروز در ارکان اصلی سفر و گردشگری نقش مهمی ایفا می کنند.

جمشید حمزه زاده بر ضرورت استفاده از برندهای معتبر جهانی در صنعت هتلداری کشور تاکید کرد و افزود: افزایش رقابت جهانی و ارایه خدمات مطلوب هتلداری در توسعه گردشگری کشور سهم بسزایی دارد.
وی تاکید کرد: جامعه هتلداران ایران در صدد است به منظور رشد و رونق گردشگری ایران از برندهای معتبر صنعت هتلداری جهان استفاده کند و هم اکنون شرایط برای ورود برندهای معتبر در این حوزه آماده شده است.

رییس جامعه هتل داران ایران از افتتاح نخستین گروه هتل های بین المللی چهار و پنج ستاره در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) با استفاده از دانش روز هتلداری جهان استقبال کرد و گفت: افتتاح این هتل ها در کشور به خصوص در شهرهای بزرگ در افزایش سفر گردشگران خارجی به ایران نقش مهمی ایفا خواهد کرد و انتظار داریم شاهد فعالیت هتل های زنجیره ای ایران در آینده در منطقه باشیم.

یادآور می شود، برای تکمیل شهر فرودگاهی در فرودگاه های کشور نخستین گروه هتل های بین المللی چهار و پنج ستاره فرودگاهی در فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی(ره) به بهره برداری رسید.

 

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.