سروبس خبری روزنامه ارک-سعید اوحدی در آیین افتتاح نخستین گروه هتل های بین المللی چهار و پنج ستاره فرودگاهی کشور، افزود: خوشبختانه با یک مدیریت صحیح امروز شاهد افتتاح یک هتل ماندگار در کشور هستیم که می تواند در توسعه گردشگری میهن اسلامی نقش مهمی ایفا کند.

وی با بیان اینکه هتل های چهار و پنج ستاره فرودگاهی کشور طی ۳٫۵ سال احداث شده است، گفت: این هتل با ۵۳۰ اتاق یکی از مدرن ترین هتل های کشور و منطقه است و امیدواریم این هتل بتواند به عنوان الگویی مهم در صنعت هتلداری کشور مطرح باشد.
در ادامه این مراسم رییس جامعه هتل داران ایران گفت: توسعه هتلداری براساس دانش روز و استانداردهای جهانی یکی از الزامات صنعت گردشگری است و هتل ها امروز در ارکان اصلی سفر و گردشگری نقش مهمی ایفا می کنند.

جمشید حمزه زاده بر ضرورت استفاده از برندهای معتبر جهانی در صنعت هتلداری کشور تاکید کرد و افزود: افزایش رقابت جهانی و ارایه خدمات مطلوب هتلداری در توسعه گردشگری کشور سهم بسزایی دارد.
وی تاکید کرد: جامعه هتلداران ایران در صدد است به منظور رشد و رونق گردشگری ایران از برندهای معتبر صنعت هتلداری جهان استفاده کند و هم اکنون شرایط برای ورود برندهای معتبر در این حوزه آماده شده است.

رییس جامعه هتل داران ایران از افتتاح نخستین گروه هتل های بین المللی چهار و پنج ستاره در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) با استفاده از دانش روز هتلداری جهان استقبال کرد و گفت: افتتاح این هتل ها در کشور به خصوص در شهرهای بزرگ در افزایش سفر گردشگران خارجی به ایران نقش مهمی ایفا خواهد کرد و انتظار داریم شاهد فعالیت هتل های زنجیره ای ایران در آینده در منطقه باشیم.

یادآور می شود، برای تکمیل شهر فرودگاهی در فرودگاه های کشور نخستین گروه هتل های بین المللی چهار و پنج ستاره فرودگاهی در فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی(ره) به بهره برداری رسید.

 

دسته بندی ها : اخبار گردشگری

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.