۲۰ پرنده رنگی که زیبایی خود را به رخ می کشند

زمانی که از پرندگان “قوی” و یا “زیبا” سخن به میان می آید، همه یاد عقاب و طوطی می افتند. اما هر دو این پرنده ها در حقیقت رقیب های سرسختی نیز دارند که هر کدام از آن ها از لحاظ زیبایی، ظرافت و منحصر به فرد بودن حرف اول را می زنند. ما لیستی از ۲۰ مرغ مگس خوار را به همراه تصاویر خیره کننده آماده کرده ایم که در این مطلب آن ها را به نمایش می گذاریم.

cute-beautiful-hummingbird-photography-1 cute-beautiful-hummingbird-photography-3 cute-beautiful-hummingbird-photography-4 cute-beautiful-hummingbird-photography-5 cute-beautiful-hummingbird-photography-6 cute-beautiful-hummingbird-photography-7 cute-beautiful-hummingbird-photography-8 cute-beautiful-hummingbird-photography-9 cute-beautiful-hummingbird-photography-10 cute-beautiful-hummingbird-photography-13 cute-beautiful-hummingbird-photography-14 cute-beautiful-hummingbird-photography-15 cute-beautiful-hummingbird-photography-16 cute-beautiful-hummingbird-photography-17 cute-beautiful-hummingbird-photography-18 cute-beautiful-hummingbird-photography-19 cute-beautiful-hummingbird-photography-20 cute-beautiful-hummingbird-photography-111 cute-beautiful-hummingbird-photography-121

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.