۱۵ جنگل مرموزی که دوست خواهید داشت در آن ها گم شوید!

جنگل ها از دیرباز دارای جذابیت مرموز و سحرآمیزی هستند که همه را به سوی خود جلب می کنند، چه عکاسانی که می خواهند از منظره عکاسی کنند و چه گردشگرانی که می خواهند آخر هفته را در آن سپری کنند. یک جنگل گسترده، طبیعی و سالم همانند یک کلیسای جامع می باشد که از شکوه طبیعت بنا شده است.

خوشبختانه برای افرادی که در شهر زندگی می کنند و کمی از طبیعت دور می باشند، عکاسان ماهری با عکس های فوق العاده خود ما را به دل این جنگل های زیبا می برند. Kilian Schönberger و Guillermo Caballa دو عکاس با استعداد هستند که راهی جنگل های اطراف خود شده و از مناظر وصف ناپذیر آن ها عکاسبرداری می کنند.

جنگلی با باتلاق خزه در رومانی1

جنگل ریلا در بلغارستان2

جنگل هالرباس بلژیک3

جنگل کارپاتیانس در دره سفید4

جنگل کوه های بسکیدی در جمهوری چک5

جنگل اوتزارتا در اسپانیا6

جنگل گرینویچ شمالی در لندن7

جنگل چینی هملاک در تایوان8

جنگلی با درختان بلند در جمهوری چک9

جنگل مه آلود10

جنگل ناگویا در ژاپن11

استانتون مور در انگلستان12

جنگل Haute-loire در فرانسه13

جنگلی زیبا در ایتالیا14

جنگلی زیبا در آلمان15

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.