گردشی تصویری در مرموزترین کاخ جهان

در شهر سینترا (Sintra)، کشور پرتغال، کاخی وجود دارد که از بناهای تاریخی منحصر به فرد جهان و یکی از رویایی ترین کاخ های جهان محسوب می شود. ظاهر این کاخ به قدری باشکوه است که توجه همه را به خود جلب می کند. این کاخ افسانه ای “کوئینتا دا رگالریا” (Quinta da Regaleria) نام دارد.

این کاخ مجلل توسط صاحب خود با همکاری لوئیجی مانینی، معمار و طراح ایتالیایی، ساخته شده است. این دو شخص مکانی سحرآمیز و مرموزی را به وجود آورده اند که ترکیبی از سبک های معماری رومی، گوتیک، رنسانس و مانوئلین می باشد.

یک عکاس کانادایی به نام «تیلور مور» عکس هایی شگفت انگیز از کاخ زیبای “کوئینتا دا رگالریا” گرفته است که مرموز بودن این کاخ را به تصویر می کشد. به گفته این تیلور مور، غارهای زیرزمینی، دریاچه ها، برج ها و باغ های این کاخ، مکان هایی باورنکردنی برای عکاسی در شب و روز می باشد.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا این تصاویر فوق العاده را مشاهده کنید.

برج رگالریا در روز1

پانورامای رگالریا2

نور جادویی رگالریا3

شب در رگالریا4

غارهای رگالریا5

برج رگالریا در شب6

ساختمان رگالریا7

ورودی رگالریا8

تالاب رگالریا9

در رگالریا10

نگاه به بالا از رگالریا11

کوزه به شکل سر در رگالریا12

رگالریا در مه13

کلیسای آبی رگالریا14

تزئینات رگالریا15

کیمیاگری رگالریا16

مشعل رگالریا17

بالکن رگالریا18

تالاب رگالریا19

روشنایی رگالریا20

داخل غار رگالریا21

بالکن رگالریا22

غار23

دایره نور24

مشعل رگالریا25

گذرگاه رگالریا26

برج کلیسای رگالریا27

تونل رگالریا28

کلیسای کوچک رگال29

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

3 Comments

  1. محسور کننده بود

  2. بیشتر به یک خواب و رویا شبیه است مثل شعر های سهراب سپهری یا تاریه وسوس نروژی. اصلا نتوانستم تا مدتی از حیرت این ترکیب غریب بیرون بیایم.

  3. وای چه رویایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.