هنرمندی که موزها را به یک اثر هنری تبدیل کرده است!

به نظر می رسد افراد زیادی به Stephan Brusche بارها گفته اند که با غذایش بازی نکند ولی این کار برای ما خوشایند است. این هنرمند خلاق، مستقر در روتردام هلند، همواره موز ها را به آثار هنری خلاق و زیبا تبدیل می کند.

Brusche با سایر میوه ها سر و کار ندارد؛ احتمالا موز میوه مورد علاقه اوست. خلاقیت این هنرمند به ما نشان می دهد که چگونه می توان در یک فضای محدود و کوچکی مانند موز یک اثر هنری خلق کرد.

banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-coverimagebanana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-2 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-7 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-6 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-8 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-5 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-4 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-9 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-10 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-11 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-12 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-13 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-17 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-19 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-20 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-22

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. matlab jalebi bood mamnoon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.