به نظر می رسد افراد زیادی به Stephan Brusche بارها گفته اند که با غذایش بازی نکند ولی این کار برای ما خوشایند است. این هنرمند خلاق، مستقر در روتردام هلند، همواره موز ها را به آثار هنری خلاق و زیبا تبدیل می کند.

Brusche با سایر میوه ها سر و کار ندارد؛ احتمالا موز میوه مورد علاقه اوست. خلاقیت این هنرمند به ما نشان می دهد که چگونه می توان در یک فضای محدود و کوچکی مانند موز یک اثر هنری خلق کرد.

banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-coverimagebanana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-2 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-7 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-6 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-8 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-5 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-4 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-9 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-10 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-11 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-12 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-13 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-17 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-19 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-20 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-22

دسته بندی ها : گوناگون

۱ دیدگاه به ثبت رسیده است.

  1. s nafas گفت:

    matlab jalebi bood mamnoon

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.