هتل “شافبرگ اشپیتزه” که بر فراز قله ۱۷۸۰ متری شافبرگ، بر روی لبه یک صخره در استان سالزبورگ اتریش قرار دارد، یکی از زیباترین هتل های جهان به حساب می آید. هتل کوه شافبرگ اشپیتزه در سال ۱۸۶۲ توسط Wolfgang Grömmer ساخته شده است که در آن زمان اولین هتل کوه در اتریش به شمار میرفت.

2820715_172schafberg-cog-railway

best-hotel-view-austria-travel-m

ملاک برتری و خاص بودن این هتل برای توریست هایی که سالانه از نقاط مختلف جهان برای اقامت در آن مشقت سفر را به جان میخرند، چشم انداز زیبا و باشکوه آن از کوه های آلپ است. مشاهده ی طبیعت دل انگیز کوه ها و دریاچه های اطراف آن چشم اندازی رویایی و خیره کننده بخصوص موقع غروب یا طلوع آفتاب به وجود می آورد.

at97_schafb1_large Schafbergspitze_torisonal-vibration-symposium-2014-Salzburg423172301-hotel-schafbergspitze-ridge-salzkammergut-horizon-over-land

برای رسیدن به هتل ۲انتخاب پیش روی شماست، اولی پیاده روی ۶کیلومتری مسیر قله است و دومی استفاده از قطاری است که در این مسیر ساخته شده است و در ۳۵ دقیقه شما را به بالای قله میرساند.

هزینه ی اقامت در این هتل بیش از حد گران نیست، برای یک شب اقامت همراه با صبحانه فقط ۴۸ یورو (حدود ۶۵$) باید هزینه کنید و اگر تمایل به تهیه بلیت قطار رفت و برگشت نیز باشید باید ۷۳٫۵۰ یورو پرداخت کنید. البته کودکان زیر ۱۴ سال هم در بلیت قطار وهم در نرخ هتل مشمول تخفیف می باشند. همچنین همراه داشتن پول نقد را فراموش نکنید زیرا کارت اعتباری مورد قبول این هتل نمی باشد.

IBR-1210544 - © - Martin Siepmann/imageBROKER schafbergspitze-hotel

۲ دیدگاه به ثبت رسیده است.

  1. الهام رفیعی گفت:

    همچین منظره و چشم اندازی سخت پیدا میشه

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.