دریاچه ای اسرارآمیز که در زلزله متولد شده است!

دریاچه زیبا و طبیعی که در یک زلزله پدید آمده است، به عنوان مکانی مرموز شناخته می شود. چشم انداز این دریاچه با توجه به هر فصل تغییر پیدا می کند. این دریاچه شگفت انگیز در حال حاضر در معرض فوران آتشفشان آنتیک قرار دارد.

این مکان تاکنون چندین بار دچار بلایای طبیعی از جمله فوران آتشفشان شده است. زمین لرزه بزرگ در سال ۱۹۸۴ میلادی در استان ناگانو ژاپن رخ داد. این دریاچه نیز در اثر همین زمین لرزه از بقایای جریانات آب به وجود آمده است.

این مکان به درک زیبایی طبیعت و از طرفی ترس از طبیعت کمک می کند و عدم پایداری جهان را یادآوری می کند.

تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید به حوضچه آبی هوکایدو شباهت دارد ولی برخلاف آن، یک دریاچه طبیعی است و “حوضچه سیاه” نام دارد. این منطقه با وجود زیبایی های خود تاحدودی ناشناخته مانده است.

2 3 4 5 6

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.