خیابان های سحرآمیز پوشیده از درخت و گل

ژاپنی ها شکوفه های بهاری را بخش مهمی از جشن های هانامی می دانند و اهمیت زیادی قائل اند اما شما برای لذت بردن و قدم زدن در خیابان های زیبا به اعتقادات فلسفی و عمیقی نیاز ندارید. دیدن این تصاویر در زمستان سرد و یخبندان، یادآور بهاری است که پیش روی ماست.

قدم زدن در چنین خیابان هایی نه تنها آدمی را مسحور می کند بلکه مزایای کاربردی دیگری نیز دارد. ظاهرا خیابان های پوشیده از درخت به انواع و اقسام مشکلات مربوط به گرمی هوا، افزایش تبخیر (تبخیر و تعرق از سطح زمین) و تشویق پیاده روی و دوچرخه سواری کمک می کند.

امیدوارم دیدن این تصاویر برای شما لذت بخش و آرامش بخش باشد.

لسووس، یونان

1

بن، آلمان

2

استکهلم، سوئد

3

والنسیا، اسپانیا

4

تونل عشق، اوکراین

5

کولینان، آفریقای جنوبی

6

گرافتون، استرالیا

7

پورتو آلگره، برزیل

88a

واشنگتن دی سی، آمریکا

9

اسپلو، ایتالیا

10

جرز، اسپانیا

11

تایوان

12

پوسیتانو، ایتالیا

13

پلوپونز، یونان

14

بریسبان، استرالیا

15

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.