خودرو استاد شهریار به خانه برگشت

مراسم رونمایی و اهدای خودرو استاد شهریار به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی در تبریز برگزار شد.

خودرو رنو مدل ۶۶ استاد شهریار را که سندآن به نام خود استاد بود، توسط دکتر علیزاده هوشیار خریداری و به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اهدا گردید.

770333 (1)
رنو مدل ۶۶ با قباله به نام شخص استاد

در این مراسم سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی این یادگار شاعر گرانقدر تبریزی را تحویل شهرداری تبریز داد تا با نگهداری آن در موزه استاد شهریار (خانه استاد شهریار) در معرض دید عموم مردم و علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ آذربایجان قرار گیرد.
صادق نجفی شهردار تبریز اظهار داشت: اهدای خودرو استاد شهریار توسط یک جوان فرهیخته تبریزی نشان می‌دهد که جوانان ما به هویت گذشته خود احترام و اعتبار دارند و علاقه مند هستند تاریخچه ۴۰۰۰ ساله با عظمت شهر تبریز را احیا کنند.

nf00404486-1
خودرو استاد قبل از خریداری توسط دکتر علیزاده

 

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.