خواب در کابین معلق ۲۷۴۳ متری سطح دریا

تا به حال به این فکر کرده اید که گذراندن شبی در ۲۷۴۳ متری سطح دریا در یک ماشین کابلی معلق چقدر می تواند هیجان انگیز باشد!

البته این اقامتگاه برای افرادی که دچار خوابگردی هستند، توصیه نمی شود زیرا این ماشین معلق در بالاترین نقطه پیست اسکی کورشول در رشته کوه های آلپ فرانسه قرار دارد. ممکن است این وسیله همچون یک تله کابین ساده به نظر برسد اما در واقع یک اتاق کاملا مبله می باشد که ظرفیت آن ۴ نفر است.

مهمانان آن می توانند در داخل این کابین معلق، از چشم انداز باشکوه کوه های آلپ لذت ببرند. متاسفانه در این اقامتگاه، هیچ حمامی وجود ندارند و مسافران باید از حمام موجود در ایستگاه ماشین کابلی استفاده کنند.

صبح روز بعد، شما می توانید اسکی در یکی از مشهورترین پیست های اسکی جهان یعنی Vallées را تجربه کنید.

به نظر شما خواب در چنین مکانی آرامش بخش است یا هیجان انگیز و یا ترسناک؟

1 2 3 4 5 6

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. kheyli jaleb bood!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.