حوضچه ای که با تغییر فصل، رنگ عوض می کند!

حوضچه آبی در هوکایدو (Hokkaido)، ژاپن، یکی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین مکان های دیدنی جهان می باشد که در هر فصل از سال بسته به آب و هوا، تغییر رنگ می دهد. حوضچه مصنوعی به عنوان سیستم کنترل فرسایشی و برای جلوگیری از فوران کوه Tokachidake ساخته شده است. رنگ این حوضچه به دلیل داشتن هیدروکسید آلومینیوم، آبی می باشد که نام آن نیز با توجه به رنگ آن انتخاب شده است. رنگ حوضچه همچنین به زاویه ی دید شما بستگی دارد و با تغییر زاویه تغییر رنگ آن نیز به چشم می خورد.

تنها ویژگی استثنایی این حوضچه نیست که توجه همه را به خود جلب می کند، بلکه ظاهر دلربا و فریبنده آن نیز بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد. این منطقه سال هاست که به عنوان یک مقصد محبوب برای عکاسان  شناخته می شود.

عکاسی به نام Kent Shiraishi تصاویری حیرت انگیز از این جاذبه زیبا و باورنکردنی گرفته است. در ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا نظاره گر این تصاویر دل انگیز شوید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.