جاذبه های گردشگری از روز تا شب در یک عکس

ریچارد سیلور یکی از عکاسان معروفی می باشد که از ایده ای جدید برای عکاسی استفاده کرده است. وی عکس های متعددی را از جاذبه های گردشگری جهان در طول روز گرفته و آن ها را به صورت تکه تکه در یک عکس نمایش داده است؛ به گونه ای که با دیدن این تصاویر می توان گذر و پیشرفت روز تا شب را به وضوح احساس کرد. هر تصویر از ۳۶ عکس تشکیل شده است.

گرفتن تک تک این عکس ها و گرداوری آن ها در یک تصویر واحد، کار تحسین آمیزی می باشد که در ادامه مطلب آن ها را مشاهده خواهید کرد.

پارلیامنت، لندن1

آشیانه پرنده، پکن2

کلیسای دومو، میلان3

تونگاریکی، جزیره ایستر4

کولوسئوم، روم5

قلعه سلیمانی، باگان، میانمار6

هتل مارینا بی سندز، سنگاپور7

تریست، ایتالیا8

مجسمه بودا، پوکت9

ونیز، ایتالیا10

ایاصوفیه، استانبول11

بتکده سولا، میانمار12

پودانگ، شانگهای13

دروازه هند، بمبئی14

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.