تصاویر بسیار دیدنی از غار کریستالی ایسلند

اگر تا به حال به کشور ایسلند سفر کرده باشید، حتما متوجه شده اید که این کشور پر از غارهای عجیب و آتشفشان های زیبا و باشکوه است. یکی از این غارهای زیبا، غار یخی ایسلند می باشد.

غار یخی یا غار یخچالی، در حقیقت حفره های طبیعی هستند که با یخ درست شده اند و در تمام طول سال باید دمایی زیر صفر درجه داشته باشند.

در ادامه این مطلب تصاویری باورنکردنی از غار یخی یا کریستالی ایسلند مشاهده خواهید کرد که توسط جولین راتل گرفته شده است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.