سرویس خبری روزنامه ارک -در پی برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران و ادامه روند تورهای آشنا سازی، مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری از حضور اصحاب رسانه‌های سه کشور چین، آلمان و سوییس در نمایشگاه گردشگری خبر داد.

سید محمد کاظم خلدی نسبمدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعلام خبر حضور اصحاب رسانه از سه کشور چین، آلمان و سوییس در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به خبرنگار گردشگری CHN گفت: در ادامه سیاست محوریت معرفی ایران در بازارهای هدف و برگزاری تورهای آشنا سازی، ۱۱ کشور به این منظور پیشنهاد شدند که از این میان سه کشور آمادگی خودرا برای حضور در نزدیکترین رویداد گردشگری که همان هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران است اعلام کردند.

به گفته او، در حال حاضر این تور آشناسازی برای سه کشور چین، آلمان و سوییس در نظر گرفته‌شده‌است. چنانکه تور آلمان و سوییس شامل گروه‌های ۱۰ نفره‌ از اصحاب رسانه و سفرنامه نویسان این کشورهاست و رییس جامعه تورگردانان، هتلداران و شرکت‌های معروف در حوزه سرمایه‌گذاری در این تورها حضور خواهند داشت.

خلدی نسب با تاکید بر حضور اصحاب رسانه‌های تخصصی گردشگری، سفرنامه نویسان و رسانه‌هایی که تیراژ بالایی در این کشورها دارند یادآور شد: در این رویداد میزبان رسانه‌های تصویری و مکتوب این سه کشور خواهیم بود که به معرفی جاذبه‌ها، امکانات و خدمات گردشگری ایران خواهند پرداخت. در عین حال برگزاری  هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران موقعیت بسیار خوبی خواهد بود تا با بخش‌هایی از فعالان گردشگری آشنا شوند.

 

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.