برگزاری تورهای آشناسازی چین، آلمان و سوییس در نمایشگاه گردشگری تهران

سرویس خبری روزنامه ارک -در پی برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران و ادامه روند تورهای آشنا سازی، مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری از حضور اصحاب رسانه‌های سه کشور چین، آلمان و سوییس در نمایشگاه گردشگری خبر داد.

سید محمد کاظم خلدی نسبمدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعلام خبر حضور اصحاب رسانه از سه کشور چین، آلمان و سوییس در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به خبرنگار گردشگری CHN گفت: در ادامه سیاست محوریت معرفی ایران در بازارهای هدف و برگزاری تورهای آشنا سازی، ۱۱ کشور به این منظور پیشنهاد شدند که از این میان سه کشور آمادگی خودرا برای حضور در نزدیکترین رویداد گردشگری که همان هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران است اعلام کردند.

به گفته او، در حال حاضر این تور آشناسازی برای سه کشور چین، آلمان و سوییس در نظر گرفته‌شده‌است. چنانکه تور آلمان و سوییس شامل گروه‌های ۱۰ نفره‌ از اصحاب رسانه و سفرنامه نویسان این کشورهاست و رییس جامعه تورگردانان، هتلداران و شرکت‌های معروف در حوزه سرمایه‌گذاری در این تورها حضور خواهند داشت.

خلدی نسب با تاکید بر حضور اصحاب رسانه‌های تخصصی گردشگری، سفرنامه نویسان و رسانه‌هایی که تیراژ بالایی در این کشورها دارند یادآور شد: در این رویداد میزبان رسانه‌های تصویری و مکتوب این سه کشور خواهیم بود که به معرفی جاذبه‌ها، امکانات و خدمات گردشگری ایران خواهند پرداخت. در عین حال برگزاری  هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران موقعیت بسیار خوبی خواهد بود تا با بخش‌هایی از فعالان گردشگری آشنا شوند.

 

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.