گردالی: یک سفر ۲ روزه از مسیر های کوهستانی سر سبز و رسیدن به ارتفاعاتی که منظره های دلنشینی دارد، می تاند حس خوبی را برای مدت ها در شما ایجاد کند. مقصد هیجان انگیزی که این بار برای شما معرفی می کنیم، یک زیارتگاهی می باشد که وسط قشنگ ترین و آرامش بخش ترین مناظر طبیعی قرار گرفته است: زیارتگاه خالد نبی در استان گلستان.

 منظره ای پر از آرامش و زیبایی های بی نهایت بر فراز قله کوه گوگجه داغ چیزیه که باعث شده توجه طبیعت گردان به این منطقه جلب شود. مجموعه خالد نبی که از گورستان خالد نبی، آرامگاه چوپان آتای و زیارتگاه خالد نبی تشکیل شده یکی از قدیمی ترین مجموعه های این استان به شمار می رود.

اگر بخواهیم به طور دقیق آدرس بدهیم، باید بگوییم که این مجموعه در فاصله ۹۰ کیلومتری شمال شرق شهرستان گنبد کاووس و ۵۵ کیلومتری شمال شرق شهرستان کلاله و ۶ کیلومتری روستای گچی سو قرار دارد.

2

مکان دقیق مجموعه خالد نبی

 زیارتگاه خالد نبی که یکی از مکان های معروف و مهم برای بومیان آن منطقه است، با قدمتی بیشتر از ۱۵۰۰ سال می تواند محلی برای گذراندن شب باشد. آرامگاه آتای هم به خاطر موقعیت مکانی استثنایی که دارد، همواره منظره فوق العاده چشم گیری را برای شما نشان می دهد.

3

آرامگاه آتای

6

منظره غروب آرامگاه اتای

7 8 9

دسته بندی ها : گوناگون

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.