تصاویر سلفی از دامان طبیعت

در حالی که اکثر ما عکس‌های سلفی را تصاویری از خود یا دوستانمان برای به اشتراک گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی می‌دانیم، پاول زیزکا، عکاس حرفه‌ای کانادایی تصاویر فوق‌العاده‌ای از خود ثبت کرده تا میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا را با زیبایی که در آن محصور بوده، آشنا کند.

در این مجموعه ، عکس‌های سلفی را مشاهده می‌کنیم که عکاس برای به اشتراک گذاشتن زیبایی فوق العاده‌ی طبیعت اطراف خود با دیگران به ثبت رسانده و کوچکی انسان در برابر طبیعت وسیع منظره‌هایی بدیع را خلق کرده است.

Paul-1

تصویر بالا با نام “عشای ربانی” پاول زیزکا را در دریاچه‌ی مینروا داخل آب نشان می‌دهد که به گرگ و میش هوا می‌نگرد، او می‌گوید:

متوجه شدم قرا ردادن یک کاراکتر انسانی در تصویر یک منظره‌ی فوق‌العاده، باعث می‌شود دیگران ارتباط بهتری با هنر من برقرار کنند.

در ادامه تصاویری را مشاهده می‌کنید که در کوه‌های پارک ملی کوتنای کانادا گرفته شده است.

Paul-2

paul3

paul4

paul5

paul6

paul7

paul8

selfies-01

selfies-03

selfies-04

selfies-07

selfies-08

selfies-09

 منبع: زومیت

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.