بهشت یخی سوالبارد

یک جاذبه ی شگفت انگیز در یخچال های طبیعی مجمع الجزایری بین نروژ و قطب شمال وجود دارد که همواره دوستداران برف را به سوی خودد جذب می کند. نام این مجمع الجزایر سوالبارد می باشد. روستاهای این منطقه که مکانی مناسب برای صید نهنگ و ماهی می باشد، به یک مقصد گردشگری به خصوص برای خارجیان تبدیل شده است. گردشگران با هدف تماشای خرس های قطبی، گوزن شمالی و پستانداران دریایی به این مکان زیبا سفر می کنند.

باید به این مجمع الجزایر سفر کنید تا ببینید که زیبایی طبیعت سراسر پوشیده از برف و یخ سوالبارد به همراه حیوانات گوناگون تا چه اندازه می تواند دلنشین و آرامش بخش باشد.

2

3

4

5

6

1

7

8

9

10

11

20

21

22

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. (: (: (: (: (: (:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.