عکس‌‌های نفس‌گیر از گل‌های یخ‌زده

مودولین عکاسی است که کارش را از سال ۱۹۷۳ به عنوان عکاس در ارتش آمریکا شروع کرد. او یک هنرمند پنسیلوانیایی است که سوژه‌های جالب و متفاوتی را برای عکاسی انتخاب می‌کند. در ادامه به تماشای عکس‌های زیبای او از گل‌های یخ‌زده می‌نشینیم.

وی در مورد کارش و ایده عکاسی از گل‌های یخ زده می‌گوید:

شما باید بخشی از یک عکاس، شیمی‌دان و گل‌کار باشید تا اثر من را درک کنید! من هر‌ وقت که شروع به عکس گرفتن از یک گل یخ زده می‌کردم، نفسم در سینه حبس می‌شد و امیدوار بودم تا نهایتا کار درست از آب در‌بیاید!

با ما برای دیدن این عکس‌های شگفت‌انگیز همراه باشید:

1 (Copy)

2 (Copy)

3 (Copy)

4 (Copy)

5 (Copy)

6 (Copy)

7 (Copy)

8 (Copy)

9 (Copy)

10 (Copy)

11 (Copy)

12 (Copy)

13 (Copy)

14 (Copy)

15 (Copy)

16 (Copy)

19 (Copy)

20 (Copy)

21 (Copy)

17 (Copy)

22 (Copy)

23 (Copy)

18 (Copy)منبع: زومیت

 

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

2 Comments

  1. واقعا لذت بخش و تفکر برانگیزه

  2. mamnoon heyrat angiz bood (:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.