بزرگ ترین استخر دنیا

هتل San Alfonso Del Mar واقع در منطقه Algarrobo در ۱۰۰ کیلومتری شهر سانتیاگو پایتخت کشور شیلی رکورد عمیق ترین و طولانی ترین استخر دنیا را کتاب گینس به نام خود ثبت کرده است. این هتل توریست های بسیار زیادی را از سال ۲۰۰۶ (افتتاحیه هتل) به خود جذب کرده است.

این استخر به طول تقریبی ۱۰۰۰ متر و مساحت ۷٫۷ هکتار و ظرفیت ۲۵۰ میلیون لیتر مکعب آب (۶۶ میلیون گالون) توسط شرکت شیلیایی Crystal Lagoons و در مجاورت اقیانوس آرام ساخته شده است. هزینه ساخت این استخر بیش از ۳٫۵ میلیون دلار تخمین زده میشود و همچنین هزینه ساخت کلیه این هتل ۱٫۵ تا ۲ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

San-Alfonso-del-Mar-2

San-Alfonso-Del-Mar-Sunset-600x338

SATELITAL_SAN_ALFONSO

ShockBlast-san-alfonso-del-mar-swimming-pool-5

ShockBlast-san-alfonso-del-mar-swimming-pool-10

ShockBlast-san-alfonso-del-mar-swimming-pool-19

CHILE-GUINNESS WORLD RECORDS-SWIMMING

img_san_alfonso_del_mar_4

san_alfonso_del_mar copiaمنبع: lastsecond.ir

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.