همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی همگانی و خانوادگی در ائل گلی تبریز برگزار شد

همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی همگانی و خانوادگی در ائل گلی تبریز بمناسبت هفته دفاع مقدس روز جمعه ۴ مهر با حضور پنج هزار نفری مردم تبریز برگزار شد.

همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی همگانی و خانوادگی بمناسبت هفته دفاع مقدس در دور استخر پارک ائل گلی تبریز  با مشارکت و همکاری سازمان ورزش شهرداری تبریز ، سازمان بسیج ورزشکاران استان و شرکت گاز استان برگزار شد و ۲۰ جایزه به قید قرعه به شرکت کنندگان اهداء شد.

در این همایش سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، دینی مدیر کل گاز استان و سردار جعفری عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز حضور داشتند.

در مراسم اختتامیه گروه باستانی هیات ورزشهای پهلوانی به اجرای مراسم پرداخت.

همچنین همایش پیاده روی همگانی و خانوادگی روستایی بمناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت ازدواج حضرت امام علی (ع) و فاطمه زهرا (س) در روستای کجوار در مسیر شرکت تعاونی بطرف سالن ورزشی کجوار از ساعت ۸ صبح برگزار شد.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.