قلعه Markizyak و باغ های زیبای آن در فرانسه

همه ما با شنیدن نام فرانسه به یاد پربازدیدترین جاذبه گردشگری فرانسه، یعنی برج ایفل می افتیم. ولی اگر شما از جمله افرادی باشید که به کشف مکان های جدید علاقه دارید، پس از خواندن این مطلب و دیدن تصاویر مربوط به آن، نام فرانسه، قلعه Markizyak را در ذهن شما به تصویر خواهد کشید.

این قلعه در شهر Vezak در منطقه Dordogne واقع شده که یک باغ چند وجهی با مقدار زیادی پوشش گیاهی و پیچ و خم های جالب آن را محاصره کرده است. این باغ در پایان قرن هفدهم ساخته شده است. پوشش گیاهی، هندسه ی این باغ را تعیین کرده و مرزهای آن را مشخص کرده است. در میان پیچ و خم ها، مسیرهایی به همراه کلبه های سنگی و استراحتگاه هایی وجود دارد. این باغ پس از بازسازی سال ۱۹۹۶ برای عموم بازگشایی شد.

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -002

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -003

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -008

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -009

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -012

Markizyak-Castle-and-its-Beautiful-Gardens-003

Markizyak-Castle-and-its-Beautiful-Gardens-004

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -014

Markizyak-Castle-and-its-Beautiful-Gardens-005

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -015

Markizyak-Castle-and-its-Beautiful-Gardens-007

Markizyak-Castle-and-its-Beautiful-Gardens-008

Château de Marqueyssac - ritebook.blogspot.com -016

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.