صرف صبحانه با زرافه ها!

کنیا “مانور زرافه” (Giraffe Manor) نامیده می شود. این سرزمین خانه ای برای زرافه های در خطر انقراض روچیلد است که بسیاری از آن ها برای جلب توجه شما به رقابت می پردازند ، سر خود را از پنجره به داخل اتاق ها آورده و با افتخار خود را به داخل اتاق دعوت می کنند.

عکاس Robin Moore تجربه منحصربه فردی در هتلی واقع در کنیا داشته است.در حالی که ما هنوز به کنیا نرفته ایم ، عکاس و زیست شناس اسکاتلندی ، Robin Moore سفر به این سرزمین جالب را تجربه کرده است. این عکاس تجربه ی خود را در این سفر بیان کرده که زرافه ها سر خود را از طریق پنجره به داخل اتاق وارد کرده و می خواستند از صبحانه وی بخورند. این اولین باری بود که زرافه های وحشی با چشمان درشت و مژه های طولانی را از نزدیک دیده بود. به گفته این عکاس شخصیت زرافه ها با یکدیگر متفاوت بوده ، برخی از آن ها دوستانه بودند ، در حالی که برخی دیگر رفتاری ناملایم داشتند.

این زرافه ها در جلب گردشگران نقش بسزایی دارند. به طوری که شما می توانید در این مکان آن ها را از نزدیک دیده و حتی با آن ها صبحانه هم بخورید.

robinmoore04

robinmoore05

robinmoore01

robinmoore02

robinmoore3

Misty morning at Giraffe Manor

robinmoore11

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.