تبریز و قونیه خواهر خوانده می شوند

قائم مقام معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری از فراهم نمودن مقدمات عقد قراداد خواهرخواندگی بین تبریز وقونیه در هفته نکوداشت تبریز خبرداد.

منصور برادران با اعلام این خبر گفت: به منظور تبادل اطلاعات و تجربیات و توسعه ی مناسبات فرهنگی،‌ اقتصادی،‌علمی و گردشگری فی ما بین تبریز با قونیه همزمان با هفته نکوداشت تبریز اقدامات لازم در خصوص عقد تفاهم‌نامه و قراردادهای خواهرخواندگی تبریز  با  قونیه انجام میشود.

مسئول کمیته پیگیری هفته نکوداشت تبریز افزود: تبریز به عنوان شهری ۴۰۰۰ ساله در تاریخ وتمدن، امروز در اغلب نقاط و کشورهای جهان شناخته شده است  و مدیریت شهری این شهر تلاش می‌کند تا  همزمان با هفته نکوداشت تبریز که فرصتی مغتنم در راستای  بسط و گسترش تعاملات و ارتباطات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تبریز می باشد  نسبت به عقد تفاهم‌نامه و قراردادهای خواهرخواندگی اقدام نماید

 وی ادامه داد: بر اساس رایزنی های صورت گرفته شهرداران و سفیران ترکیه، آلمان، لهستان، تاتارستان، غزه، آذربایجان و تاجیکستان به عنوان خواهر خوانده های شهر تبریز در هفته نکوداشت تبریز حضور خواهند یافت.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.