ونیز در هلند! +عکس

اگر از یکنواختی زندگی روزمره خسته شده اید و سر و صدا و شلوغی شهرها شما را کلافه کرده است ، تماشای مناظر زیبای دهکده گیتورن شما را به آرامشی عمیق می رساند و شما از رنگ آفرینی شکوهمندانه طبیعت لذت خواهید برد.

این دهکده معروف در کشور هلند واقع شده است. در گذشته در بخش قدیمی دهکده ی گیتورن که از آن به عنوان ونیز شمال و ونیز هلند یاد می شود ، هیچ جاده ای وجود نداشت و تمام رفت و آمدها از طریق یک کانال و از روی آب انجام می شد ولی امروزه یک مسیر دوچرخه سواری ایجاد شده است. دریاچه های موجود در دهکده طی عملیات استخراج ذغال سنگ به وجود آمده است.

با پیوستن به تورهایی با قایق های بزرگ و یا اجاره یک قایق شخصی ، می توان سکوت و آرامش را در دهکده دوست داشتنی گیتورن احساس کرد.

 ir2268-5

ir2268-7

نادره مشهور

سلام، من نادره مشهور هستم، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری از دانشگاه تبریز و مدیرعامل شرکت بینش فراگیر ارک سفر. به گردشگری، عکاسی و گرافیک علاقه مندم و در زمینه توسعه کسب و کارهای جدید نیز فعالیت دارم. فعالیت خود را در حوزه رسانه و گردشگری از سال 92 و از روزنامه ارک آغاز کردم. در ارک توریسم مقالاتی در حوزه جاذبه‌های گردشگری تاریخی تالیف میکنم. مدیر اجرایی پروژه یک دقیقه با تبریز هستم و ترجمه مقالات به زبان آلمانی و فرانسه را بر عهده دارم. به واسطه علاقه به برنامه نویسی و گرافیک بخشی از مسئولیت توسعه وب سایت ارک توریسم را نیز بر عهده گرفته ام. امیدوارم روزی ارک توریسم به مرجع اصلی اطلاعات گردشگری ایران و تبریز تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.