مکان های تفریحی زمستانی در تابستان

اگر از علاقه‌مند به ورزش‌های زمستانی به‌ویژه اسکی باشید ، به ‌احتمال‌ زیاد با آمدن فصل تابستان تا حدود زیادی از ورزش مورد علاقه ‌تان دور خواهید ماند.

آیا تا به ‌حال برایتان پیش ‌آمده که در وسط تابستان بخواهید به اسکی یخ و برف بروید؟ امروزه دیگر اسکی مختص ماه‌ های سرد سال نیست بلکه اگر از طرفداران پروپاقرص ورزش‌ های زمستانی هستید کافی است یکی از مقصدهایی را که در ادامه این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد انتخابی کنید و از اسکی کردن و گرم‌ترین ماه‌ های سال نیز لذت ببرید.

۱) اسکی پورتیلو شیلی:

هرگاه نام کشور شیلی می‌ آید همه به یاد سواحل طلایی ‌رنگ و آب‌ و هوای شرجی و گرم این کشور می‌افتند؛ اما علاوه بر سواحل گرم، کشور شیلی دارای برخی از بهترین پیست‌ ها و مسیرهای اسکی روی برف در دنیا است. تفریحگاه اسکی پورتیلو در این کشور نمایی زیبا از کوه‌های لاگونا دل اینکا داشته و حتی در فصل تابستان نیز میزبان علاقه‌مندان به اسکی است. هتل واقع در این مجموعه گنجایش ۴۵۰ مهمان را دارد.

ff_DCHPO3۲) تریبل کان نیوزیلند:

این پیست اسکی بزرگ در کوه‌های نیوزیلند دارای بهترین مسیرها برای افراد حرفه‌ای و آماتور علاقه‌مند به اسکی است. در تمام طول سال محیط اسکی برای استفاده آماده بوده و در بازه‌های زمانی مشخص مسابقاتی نیز برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

2۳)آلپ ۲ در فرانسه:

تفریح گاه آلپ ۲ در فرانسه یکی از بلندترین و طولانی‌ترین پیست‌های اسکی در اروپا بوده که در فصل تابستان نیز میزبان علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی است. اسکی‌بازان حرفه‌ای می‌توانند از مسیرهای دشوار و خاصی که برایشان طراحی‌ شده استفاده کنند و در کنار آن افراد غیرحرفه‌ای نیز می‌توانند از محیط‌ هایی با شیب کمتر مشابه پارک‌های برفی لذت ببرند.

alp۴)هینترتاکس در اتریش:

پیست هینترتاکس در کشور اتریش ۳۶۵ روز سال را آماده میزبانی از علاقه‌مندان به ورزش اسکی و تفریحات زمستانی است. برخی از رمپ ‌ها و موانع نیز برای علاقه‌مندان به اسنوبرد طراحی‌شده. وسعت این مجموعه از پیست‌های اسکی در اتریش به‌قدری است که حتی در فصل گرم سال نیز جزء طولانی‌ترین پیست‌های اسکی اروپایی محسوب می‌شود.

4۵) زارمت در سوئیس:

تفریحگاه زمستانی زارمت در مرز بین ایتالیا و سوئیس هم یک محلی برای اقامت و تفریح خانواده‌ها محسوب شده و هم پیست اسکی جذاب و زیبا حتی در فصل گرم سال دارد. علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی می‌توانند در این پیست از مناظر زیبای کوه‌های مترهورن لذت برده و علاوه بر این از رستوران‌های ایتالیایی این تفریح گاه ۴ فصل استفاده کنند.

suisse۶)لاس لناس در آرژانتین:

بلندترین پیست اسکی کشور آرژانتین مسیری زیبا و ۴۰ مایلی دارد که بیشتر مناسب افراد غیرحرفه‌ای و مهارت‌های معمول در اسکی است. برای کسانی که خواهان آموزش اسکی هستند ۱۵۰ مربی اسکی در محوطه حضور دارند که می‌توانند در این مورد علاقه‌مندان را راهنمایی کنند.

Las-Leñas-Off-Piste_1۷) توردریلو در آلاسکا:

علاوه بر امکان اسکی در کوه‌های همیشه پوشیده از برف منطقه؛ مهمانان می‌توانند در آب‌های خروشان رودخانه ی جاری در محل پیست اسکی ماهیگیری نیز بکنند. ماهی‌های سالمون و رنگین‌کمانی منطقه شهرت زیادی دارد. راهنماهای مسیر می‌توانند بهترین کمک برای گشت‌ و گذار در طبیعت بکر و جنگلی منطقه باشند.

New-Zealand-Ski-_Tasman-Glacier-1منبع: www.bazarkhabar.ir

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.