تونل عشق؛ رویایی ترین تونل سبز دنیا

برای افرادی که عاشق دیدن معماری طبیعی هستند، تونل قطار واقع در Kleven اوکراین، نمونه ی زیبایی از ترکیب طبیعت و ساخته های دست بشر است.

این تونل در طی سال ها برای عبور قطار ساخته شده است. قطار در انتهای مسیر ۳ کیلومتری خود به یک کارخانه فیبر می رسد و سه بار در روز از این تونل عبور کرده و چوب مورد نیاز کارخانه را حمل می کند.

علاوه بر این، درختان زیبایی که این تونل را به یک راهروی سبز تبدیل کرده اند، تعداد بسیار زیادی از عاشقان و همچنین عکاسان را به این مکان چشم نواز جذب می کنند. گفته می شود که اگر عاشقان در این تونل صادقانه آرزو کنند، آرزوی آن ها به حقیقت می پیوندد. به همین دلیل است که این تونل، نام «تونل عشق» به خود گرفته است.

SONY DSC

Tunnel-of-Love-in-Ukraine-6-740x544

Tunnel-of-Love-in-Ukraine-740x493

Tunnel-of-Love-in-Ukraine-4-740x555

Tunnel-of-love-Unraine

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

2 Comments

    1. خیلی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.