آواهای ماندگار از مسجد کبود تبریز به گوش می رسد

به همت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز:چهارمین دوره مسابقات اذان آوای ماندگار در تبریز برگزار می شود.

مسابقات آوای ماندگار از سوی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با هدف کشف و معرفی استعدادهای کودکان و نوجوانان در بخش اذان و حفظ و صیانت از فرهنگ قرآنی برگزار می شود.

علاقمندان و فعالان قرآنی پسر می توانند در دو بخش ۹ تا ۱۴سال و ۱۵ تا ۱۸ سال در مسابقات اذان شرکت کنند .

براساس این گزارش ، شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی www.honar.tabriz.irو honar@tabriz.ir مراجعه کنند .

علاقمندان همچنین می توانند با شماره تماس ۳۳۷۸۵۸۷ یا با مراجعه به نشانی تبریز، چهارراه آبرسان، پارک مفاخر آذربایجان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ، امور فرهنگی ، دبیرخانه چهارمین دوره مسابقات اذان آوای ماندگار نام نویسی کنند .

شرکت کنندگان باید کپی کارت ملی یا شناسنامه خود را هنگام ثبت نام به دبیرخانه ارائه کنند .

آخرین مهلت ثبت نام بیست و نهم تیر است و این مسابقات اول و دوم مرداد امسال بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد کبود تبریز برگزار می شود .

azan (30)منبع: www.anaj.ir

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.