یک شهر باستانی در چین با قدمت تقریبی ۱۳۰۰ سال، اکنون در ۲۶-۴۰ متری عمق زیر آب قرار دارد. این شهر و دره در سال ۱۹۵۹ به منظور ایجاد دریاچه مصنوعی و نیروگاه برق آبی، به عمد آبگرفته و سیلاب شد. در حال حاضر این دریاچه می تواند یک بهشت منحصر به فرد برای غواصان باشد.

این شهر “شهر شیر” نامگذاری شده است و ۲۹۰۰۰۰ نفر در آن زندگی کرده اند. شگفت آور است که این شهر فرسوده نشده و ساختمان ها، دیوارها، و حتی قسمت های چوبی آن باقی مانده است. باستان شناسان بسیار متعجب بودند که این شهر چگونه به این خوبی محفوظ مانده است. با این حال، هیچ امکانات غواصی برای گردشگران وجود ندارد اما امید است که در آینده این مکان برای بازدید عموم آماده سازی شود.

Untitled-4-740x493

Untitled-5-740x491

دریاچه مصنوعی Qiandao، همچنین به عنوان دریاچه هزار جزیره شناخته می شود که یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری استان بوده و به عنوان یک منطقه تفریحی مورد استفاده قرار گرفته است. چشم انداز کوهستانی آن بسیار منحصر به فرد است و ارزش دیدن را دارد.

این سؤال ممکن است به ذهن شما برسد که چه زمانی برای بازدید مناسب است. در پاسخ می توانیم بگوییم که هر زمانی مناسب می باشد. زیرا در منطقه ای با آب و هوای نیمه استوایی قرار دارد که دارای چهار فصل مجزا است. البته پاییز با آب و هوای گرم و خشک، آفتابی و رنگارنگی انتخاب مناسبی می باشد.

برای دسترسی به این دریاچه زیبا اتوبوس ها غالبا از Huangshan، Hangzhou و Anhui به طرف دریاچه حرکت می کنند.

Untitled-9-740x425

Untitled-10-740x554

Untitled-3

۲ دیدگاه به ثبت رسیده است.

  1. S گفت:

    مطلب بسیار جالبی بود

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.