سفرنامه ی ارک چگونه متولد شد؟

سفرنامه ی ارک، زاده ی تفکر و خلاقیت گروهی از دانشجویان و دانش آموختگان مدیریت و برنامه ریزی گردشگری است. نویسندگان و دست اندرکاران سفرنامه ی ارک ابتدا ایده های خود را با هم درمیان گذاشتند سپس برای گرد هم آوردن تیمی حرفه ای از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان و طراحان حرفه ای تلاش کردند، حاصل این تلاش گروهی، ضمیمه ی رایگان گردشگری روزنامه ی سراسری ارک بود که در تاریخ دوم آذرماه ۱۳۹۲ اولین شماره ی آن در ۸ صفحه ی تمام رنگی به چاپ رسید وتا امروز با وجود گذشت مدت زمان اندک از تولدش به افتخارات بسیاری دست یافته است. هدف از انتشار این ضمیمه ی تخصصی گردشگری ایجاد رسانه ی تخصصی برای کسانی که دغدغه ی توسعه ی گردشگری ایران را دارند، است. همچنین سفرنامه ی ارک اهدافی همچون، ارتقای سطح دانش عمومی در حوزه ی گردشگری، شناخت و معرفی پتانسیل های گردشگری ایران زمین و ارتباط بین فعالین حوزه ی گردشگری را نیز دنبال می کند.

روزنامه ارک دومین روزنامه سراسری کشور است که اقدام به انتشار ضمیمه ی تخصصی گردشگری نموده، سفرنامه ی ارک ابتدای هرماه در تیراژ ۹۵۰۰ نسخه به صورت رایگان در مراکز تخصصی گردشگری تمام کشور پخش می شود، امید است این اقدامات در حوزه ی گردشگری راهی روشن برای آینده ی کشورمان ایجاد نماید.

نادره مشهور

سلام، من نادره مشهور هستم، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری از دانشگاه تبریز و مدیرعامل شرکت بینش فراگیر ارک سفر. به گردشگری، عکاسی و گرافیک علاقه مندم و در زمینه توسعه کسب و کارهای جدید نیز فعالیت دارم. فعالیت خود را در حوزه رسانه و گردشگری از سال 92 و از روزنامه ارک آغاز کردم. در ارک توریسم مقالاتی در حوزه جاذبه‌های گردشگری تاریخی تالیف میکنم. مدیر اجرایی پروژه یک دقیقه با تبریز هستم و ترجمه مقالات به زبان آلمانی و فرانسه را بر عهده دارم. به واسطه علاقه به برنامه نویسی و گرافیک بخشی از مسئولیت توسعه وب سایت ارک توریسم را نیز بر عهده گرفته ام. امیدوارم روزی ارک توریسم به مرجع اصلی اطلاعات گردشگری ایران و تبریز تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.