جنگل های اسالم

مسیر خلخال تا اسالم در فصل پاییز زیبایی هایی دارد که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد. درختان در شکل ها و رنگ های مختلف در اطراف جاده ای با چشم انداز زیبا و وصف نشدنی قرار دارند.

بین دو شهر اسالم در استان گیلان و خلخال در استان اردبیل دو جاده وجود دارد. یکی جاده شوسه که مسیر عبور و مرور وسایل نقلیه است و دیگری راه مالرو که تنها مورد استفاده اهالی چند روستا، کوه نوردان و طبیعت گردان است. ما به شما توصیه می کنیم که این مسیر را از خلخال به اسالم بپیمایید، زیرا در این حالت شما از ارتفاع ۲۱۰۰ متری به ارتفاع ۳۳۰ متری می رسید و این، حرکت شما را آسان می کند.

khalkhal-4-89-021

 

IMG_3232

نادره مشهور

سلام، من نادره مشهور هستم، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری از دانشگاه تبریز و مدیرعامل شرکت بینش فراگیر ارک سفر. به گردشگری، عکاسی و گرافیک علاقه مندم و در زمینه توسعه کسب و کارهای جدید نیز فعالیت دارم. فعالیت خود را در حوزه رسانه و گردشگری از سال 92 و از روزنامه ارک آغاز کردم. در ارک توریسم مقالاتی در حوزه جاذبه‌های گردشگری تاریخی تالیف میکنم. مدیر اجرایی پروژه یک دقیقه با تبریز هستم و ترجمه مقالات به زبان آلمانی و فرانسه را بر عهده دارم. به واسطه علاقه به برنامه نویسی و گرافیک بخشی از مسئولیت توسعه وب سایت ارک توریسم را نیز بر عهده گرفته ام. امیدوارم روزی ارک توریسم به مرجع اصلی اطلاعات گردشگری ایران و تبریز تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.