ثبت اطلاعات مشاغل گردشگری

ارک توریسم یک وب سایت پنج زبانه در حوزه اطلاعات گردشگری شهر تبریز است. این وب سایت در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است به مرجعی قابل اعتماد برای کسب اطلاعات درباره شهر تبریز توسط گردشگران خارجی و داخلی تبدیل شود.

از آنجایی که مشاغل مرتبط با گردشگری بیش از تبلیغات در ایران نیازمند تبلیغات به زبان‌های مختلف و در بستر اینترنت هستند، وب سایت ارک توریسم امکان ثبت اطلاعات کسب و کارهای مرتبط با گردشگری را در این وب سایت فراهم نموده است.
اطلاعات هر یک از مشاغل پس از بررسی و تدوین متون به زبان فارسی، به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ترکی استانبولی نیز ترجمه می‌شوند و در دسته بندی مختص هر شغل منتشر می‌گردد.

لازم به ذکر است راهنمایان گردشگری، هتل ها و اقامتگاه‌ها، رستوران ها و کافی شاپ‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و فروشگاه های سوغات و صنایع دستی میتوانند از این امکان استفاده نمایند. اطلاعات شما از زمان ثبت به مدت یکسال در وبسایت منتشر خواهد شد. برای ثبت نام، پس از پرداخت حق اشتراک و دریافت کد رهگیری؛ باید فرم اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید، لازم است توضیحاتی درباره کسب و کارتان بنویسید و سپس اطلاعات تماس را به صورت دقیق یادداشت کنید، در قسمت آپلود عکس میتوانید عکس‌های مرتبط با فعالیت خود را نیز بارگذاری کنید (به طور مثال: یک راهنما میتواند تصویر خود، کارت تورلیدری، تصاویر خود از تجارب قبلی راهنمایی خود را بارگذاری نماید). شما تنها مجاز به آپلود ۵ عکس JPG با حجم حداکثر ۱ مگابایت می‌باشید، تصاویر پس از بررسی منتشر خواهند شد.

پس از پرداخت هزینه اشتراک سالانه و تکمیل فرم اطلاعات، ثبت نام شما تکمیل خواهدشد و ظرف مدت ۱ هفته اطلاعات شما در وب سایت منتشر می‌شود.

توجه داشته باشید صرفا کسب و کارهای دارای مجوز میتوانند اطلاعات خود را در این بخش ثبت نمایند، اطلاعات راهنمایان بدون کارت و اقامتگاه های غیر رسمی پذیرفته نمی‌شود و در صورت پرداخت، وجه پرداختی شما مسترد می‌گردد.

هزینه اشتراک سالانه هر یک از مشاغل:

  • راهنمایان گردشگری: ۵۰ هزار تومان
  • هتل ها و اقامتگاه‌ها: ۲۰۰ هزارتومان
  • رستوران ها و کافی شاپ ها: ۱۰۰ هزار تومان
  • دفاتر خدمات مسافرتی: ۱۰۰ هزار تومان
  • فروشگاه های سوغات و صنایع دستی: ۵۰ هزارتومان

 

ورود به صفحه پرداخت حق اشتراک